نظرسنجی

نظر شما در مورد محتواي سايت سازمان بسیج اصناف خراسان رضوی چيست؟
رئیس بسیج اصناف،بازاریان و تجار کشور در نشست خبری تسنیم:
مسئول بسیج اصناف، بازاریان و تجار کشور درباره ابلاغیه وزیر صنعت دولت یازدهم مبنی بر عدم لزوم درج قیمت بر روی برخی گروه‌های کالایی گفت: این تصمیم برای ما مبهم است و باید این طرح اکنون متوقف شود تا کار کارشناسی بر روی آن انجام شود.
مسئول بسیج اصناف،بازاریان و تجار کشورعنوان کرد:
غلامرضا حسن پور: بسیج این هماهنگی را با سراسر کشور می تواند انجام دهد که با همکاری اتاق اصناف سایتی طراحی کند که هر مغازه داری تولیدی خود را در آن سایت تأسیس کند و خود فروشنده کار فروش را انجام دهد.
عضو هیئت رئیسه اتاق اصناف ایران گفت: لازمه اقتصاد پویا، مدیریت صحیح است یعنی توامان هم باید تولید داشته باشیم و هم بخش تجارت را مدیریت کنیم. هم بازار هدف را بشناسیم و هم کیفیت کالا را بشناسیم.
نائب رئیس اتاق اصناف همدان و رئیس اتحادیه کیف و کفش همدان در ادامه افزود: امروز یک بخش از تولید 30 درصد از تولید کفش زنانه کشور در همدان تولید می شود و این افتخار ماست که یک بخشی از محصولات چرمی را در استان داریم و این سبب افتخار است که امروزه ما به کشورهای عربی خصوصا عراق صادرات داریم.
مسئول بسیج اصناف کشور گفت:
حسن پور گفت: آموزش به کسبه بازار برای تشخیص معامله ربا را از غیر ربا و غشّ در معامله و چگونگی برخورد با مشتری را به عنوان آموزش فقه بازار شروع کردیم.
مسئول بسیج اصناف،بازاریان وتجار کشور مطرح کرد:
حسن پور: هدف از این تفاهم نامه معرفی به کار فرزندان،شهدا ایثارگران و جانبازان بالای 25 درصد تحت پوشش بنیاد شهید و امور ایثارگزان با استفاده از ظرفیت های موجود اصناف در سراسر کشور می باشد.
رئیس سابق اتاق اصناف ایران گفت: سایت اتاق بازاریابی ایران پلی برای محصولات تولید کنندگان به خریداران است.
مسئول بسیج اصناف،بازاریان و تجار کشور:
حسن پور:روح کار بسیج اصناف،بازاریان و تجار کشور اقتصادی می باشد.
رئیس سازمان بسیج اصناف خراسان شمالی؛
رئیس سازمان بسیج اصناف خراسان شمالی گفت: نماز مانند چشمه ای است که هرمسلمان روزانه 17 بار خود را در آن شستشو می‌دهد برهمین اساس کاسبانی که معتقد به خواندن نماز اول وقت آن هم به جماعت هستند مجهز به اخلاق اسلامی می شوند
استاد حوزه و دانشگاه عنون کرد
استاد حوزه و دانشگاه با بیان اینکه یکی از مهمترین شرایط استجابت دعا طبق ضمانت پروردگار پاک کردن بدن و شکم از حرام است،گفت: عدم استجابت را دعاکننده یا باید در درون خود یا در دعایش جستجو کند.
به مناسبت هفته بسیج اصناف
برگزاری ستاد هماهنگی هفته بسیج اصناف و بازاریان با حضور فرماندهان حوزه های شیراز در محل سازمان بسیج اصناف و بازاریان استان فارس
با همکاری بسیج اصناف و پایگاه رزمی شهید محسن ماندنی؛
دومین یادواره شهدای مدافع حرم و وطن شهرستان سپیدان با عنوان رهروان راه عشق باحضور فرمانده ناحیه ،خانواده معظم شهدا و اقشار مختلف مردم در مسجد امام حسین (ع) شهر اردکان برگزار شد
حوزه مقاومت بسیج اصناف و بازاریان جهرم برگزار نمود
تکریم خانواده فرماندهان پایگاه های مقاومت بسیج اصناف و بازاریان جهرم توسط حوزه مقاومت بسیج اصناف و بازاریان ناحیه جهرم
به مناسبت هفته بسیج اصناف ؛
به مناسبت هفته ی بسیج اصناف نماز جماعت ظهر وعصر در پاساژزیتون سپیدان برگزار گردید
به مناسبت فرارسیدن هفته بسیج اصناف
تقدیر و تشکر از واحدهای نمونه صنفی شهرستان جهرم
حوزه حضرت سیدالشهدا(ع)بسیج اصناف
به مناسبت آغاز هفته بسیج اصناف جلسه مودت بازار وبسیج اصناف به همت حوزه حضرت سیدالشهدا(ع)بسج اصناف با حضورفرمانده سپاه ناحیه بقیه الله(عج)سرهنگ دوستدار وفرمانده حوزه حضرت سیدالشهدا(ع)بسیج اصناف سروان محمدی وجمعی از مسئولین بازارهای شیراز برگزار گردید.
بسیج اصناف و بازاریان جهرم برگزار نمود
به مناسبت هفته بسیج اصناف دیدار فرماندهان پایگاهها ،شورای حوزه ،سرگروههای صالحین و مربیان با فرمانده جدید ناحیه مقاومت بسیج سپاه جهرم جناب سرهنگ توکل در جلسه حلقه سرگروهها
بسیج اصناف و بازاریان جهرم برگزار نمود
برگزاری اردوی فرهنگی-تفریحی توسط پایگاه شهیده معصومه زارعیان