نظرسنجی

آیا از میزان عملکرد سازمان بسیج اصناف کشور در سال 1396 راضی هستید؟
استادرحیم پور ازغدی درمسجدسیدعزیز الله بازارتهران:

بازاری مسلمان ایثارگر است/تجارت با "خدا" و "خلقِ خدا" باید تنظیم شود

رحیم پور ازغدی بیان کرد: از طرفی باید رابطه تجارت وکسب وکار با خلق خدا از طریق پرداخت زکات و انفاق برقرارباشد. بازاری مسلمان ایثارگر است، به این معنا که به مشکل دیگران نیز توجه دارد.

به گزارش پایگاه خبری بسیج اصناف، بازاریان و تجار کشور، حسن رحیم پور ازغدی در دومین نشست "بازار اسلامی" با عنوان "عقل"،"اخلاق" و "عدالت" بیان کرد: از طرفی باید رابطه تجارت وکسب وکار با خلق خدا از طریق پرداخت زکات و انفاق برقرارباشد. بازاری مسلمان ایثارگر است، به این معنا که به مشکل دیگران نیز توجه دارد. کاسب مسلمان آینده نگراست به این معنا که به سرای آخرت نیز نگاه میکند تاجر مسلمان ثروتش را نمی‌پرستد از هر راهی ثروت به دست نمیاورد و پولش را در هر راهی خرج نمیکند.

رحیم پور ازغدی عنوان کرد: برخی تا فقیراند آدمهای خوبی هستند، ولی وقتی پولدارمیشوند،وحشی میشوند وبرخی برعکس. ولی بازاری مسلمان چه سود کند و چه ضرر آن را آزمایشی ازطرف خدا میداند.

وی در خصوص حماسه 9 دی و اتفاقات پیرامون آن ادامه داد: درسال 88 عده ای بدون ارائه هیچ دلیلی خواستار ابطال انتخابات بودند این یک نوع دیکتاتوری بود و اگر رهبر معظم انقلاب پاسخ آنها را نمیدادند دیگر هیچ انتخاباتی درجمهوری اسلامی برگزار نمیشد.

رهبری ازاصل انتخابات وجمهوریت دفاع کردند برخوردبا سران  فتنه 88 به خاطر دفاع از رأی ملت بود و دفاع رهبری بعد از انتخابات دفاع ازشخص نبود از اصل نظام بود.

تصاویر سخنرانی استاد حسن رحیم پور ازغدی در ادامه اینجا کلیک کنید.

 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.