نظرسنجی

محتوای سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

امسال سال فراوانی تولید میوه است امیدوارم مردم هم ارزان بخرند

معاون وزیر جهاد کشاورزی با بیان اینکه امسال، سال فراوانی تولید انواع میوه است گفت: امیدواریم که این محصولات به قیمت مناسبی نیز به‌دست مصرف‌کننده برسد و سال ارزانی برای مردم باشد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج اصناف کشور به نقل از تسنیم، محمدعلی طهماسبی اظهار کرد: وضعیت تولید محصولات  باغی در سال جاری تا به امروز بسیار عالی است تنها در باغ‌های محدودی مانند بخشی ازخراسان، "سرمازدگی" و به‌صورت رگه‌ای "تگرگ" داشته‌ایم.  

وی افزود: برخلاف مواردی که از قول من در رسانه مطرح‌شده است سرمازدگی آسیب زیادی به محصولات باغی هسته‌دار وارد نکرده است.

معاون وزیر جهاد کشاورزی ادامه داد: امسال، سال فراوانی تولید انواع میوه است که امیدواریم که سال ارزانی نیز برای مصرف کننده  باشد.

وی درباره  احتمال تدام طرح "بازار در برابر بازار محصولات باغی" درسال جاری تصریح کرد: طرح بازار در برابر بازار توسط وزارت جهاد کشاورزی دنبال خواهد شد، همچنین امیدواریم که صادرات خوبی در بخش محصولات باغی شاهد باشیم.

طهماسبی گفت: وزارت جهاد کشاورزی به دنبال آن است که شرایطی را فراهم کند که بخش خصوصی به بیشتر به میدان بیاید و بر میزان صادرات خود در سال جاری بیفزاید.

وی درباره محصولاتی که در طرح "بازار در برابر بازار" در سال جاری قصد صادرات آن وجود دارد گفت: در حاضر گزینه صادرات سیب در ازای واردت موز همچنین صادرات کشمش در ازای واردات موز مطرح است.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.