نظرسنجی

محتوای سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
سردار نقدی:

ایدئولوژی جهانی‌سازی آمریکا فروپاشیده است

معاون فرهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه ایدئولوژی جهانی‌سازی آمریکا فروپاشیده است، گفت: مدل حکومتی جمهوری اسلامی صرفاً در صدر اسلام وجود داشته و چنین عظمتی از مردم‌سالاری وجود نداشته و باید به ۴۰سالگی انقلاب افتخار کنیم.

به گزارش بسیج اصناف کشور؛ سردار محمدرضا نقدی  در مراسم افتتاحیه نشست سراسری هیئت‌های اندیشه‌ورز سازمان بسیج اصناف اظهار داشت: سرنوشت انقلاب‌های مختلف را در دنیا شاهد بودیم و انقلاب ما به 40سالگی رسیده؛ این انقلاب تکیه‌گاه دنیایی و مادی نداشته است اما سایر انقلاب‌‌ها این گونه نبوده و شاهد هستیم که همه ابرقدرت‌ها مقابل انقلاب ما بوده‌اند و باید با افتخار این 40سالگی را جشن بگیریم و پیام انقلاب را در دنیا سر دهیم، و دشمن با جنگ روانی به مصاف انقلاب ما آمده است.

معاون فرهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه دشمن در جنگ فرهنگی نیز شکست خورده گفت: هدف تهاجم فرهنگی دشمن استحاله معنوی مردم بوده و این‌که مردم دست از ائمه(ع) و تکایا بردارند اما امروز سند روشنی که برای شکست تهاجم فرهنگی دشمن است اشک ریختن جوانان مشتاق ما برای جهاد با کفار است.

سردار نقدی با تصریح بر این نکته که دشمن خلع سلاح شده و روی به جنگ اقتصادی آورده و در این جنگ نیز شکست خورده افزود: 8 سال جنگ اقتصادی را در دستور کار داشتند و در این 40 سال تحریم‌های فلج‌کننده علیه ما روا کردند و تصور کردند ظرف 6 ماه مغازه‌ها خالی می‌شود اما این گونه نشده است.

معاون فرهنگی سپاه پاسداران با ابراز اینکه "آنچه امروز دشمن روی جنگ اقتصادی تمرکز کرده جنگ روانی در ماهواره و موبایل است تا تصور دیگری داشته باشیم" تصریح کرد: دشمن به‌دنبال همان تصویرسازی غلط است تا یک تصویر غیرواقعی ارائه دهد. دشمن در حال افول و شکست است اما می‌خواهد از خود یک تصویر قوی ارائه دهد و این کارکرد دشمن است.

سردار نقدی با تأکید بر اینکه "شکست‌های زنجیره‌ای آمریکا در سال 96 را در مقاله‌ای احصاء کرده‌ام" بیان کرد: سوریه را 90درصدش را گرفته بودند اما آزاد شد، داعش هم فروپاشید و شکست خورد و سعی کردند کردستان عراق را جایگزین کنند و کودتایشان شکست خورد و سپس کرکوک را نیز از دست دادند و سپس سراغ لبنان رفتند و خواستند مرز فلسطین را ناامن کنند اما آن نیز شکست خورد و در انتخابات مردم به حزب‌الله رأی دادند و سپس سراغ یمن رفتند اما در آنجا نیز شکست خوردند.

وی با تصریح بر این نکته که تلاش کردند در ایران شلوغی راه بیندازند گفت: آبروریزی آنها این گونه بود که از روز اول که اغتشاشات شروع شد رئیس جمهور آمریکا پشت بلندگو آمد و گفت "ما از این اعتراضات حمایت می‌کنیم و تا آخر پشت اینها ایستاده‌ایم" و بعد از یک هفته جمعیت بیشتری علیه خود اینها شعار داد.

سردار نقدی با تصریح به اینکه شورای همکاری خلیج فارس را نیز تحریک کردند تا یک جبهه عربی واحد علیه ایران راه بیندازند اظهار داشت: قطر مقابل این مسئله و مقابل عربستان ایستاد و حتی به مرز تحریم و جنگ یکدیگر رسیدند و تمام اقدامات اینها به شکست منجر شده و چندین شکست نیز در بیت المقدس خوردند.

وی ادامه داد: در مجمع عمومی سازمان ملل پدیده‌هایی استثنایی شکل گرفت و رئیس جمهور آمریکا اعلام کرد "کشورهایی که از ما کمک مالی می‌گیرد اگر خلاف نظر ما عمل کند منافعش قطع می‌شود" اما شاهد بودیم مصر و پاکستان نیز علیه آمریکا رأی دادند و در شورای امنیت نیز علیه آمریکا رأی دادند و برخی از اینها را دست‌کم می‌گیریم و هر هفته جمعه راهپیمایی بازگشت به‌سوی فلسطین در آنجا شکل می‌گیرد که تبدیل به کابوسی برای صهیونیسم شده است.

سردار نقدی با یادآوری اینکه "اینها بسیار از ما شکست خورده‌اند" تأکید کرد: بعد از انقلاب اسلامی بیداری زیادی میان ملل اسلامی ایجاد شد و از رئیس جمهور آمریکا با لنگه کفش و تخم‌مرغ پذیرایی می‌کنند. در سازمان ملل رئیس جمهور آمریکا را به‌سخره گرفتند و بسیاری از اینها از جنس خودش بودند و یا جریان خاشقچی رسوایی زیادی برای اینها راه انداخته و هر بار عملیات ضد ما خواستند صورت دهند موشک دقیق نقطه‌زن بالای سر آنها فرود آمد.

وی تأکید کرد: در اهواز آن مسئله را راه انداختند و مردم را شهید کردند و مقرشان را که تحت سیطره آمریکا است هدف قرار دادیم؛ از همین دشمن شکست‌خورده که 21هزار میلیارد بدهی دارد و جمع بدهی آنها 70هزار میلیارد دلار است و این مهم از تولید ناخالص آنها بیشتر خواهد شد و باید اعلام ورشکستگی کند. البته تاریخ این ورشکستگی 2025 است که خودشان اصرار دارند این اتفاق در 2030 اتفاق می‌افتد و سالانه هزار و چند صد میلیارد دلار به این بدهی آمریکا اضافه می‌شود.

سردار نقدی ادامه داد: آنها 50 سال یک ایدئولوژی به‌نام جهانی‌سازی و گردش آزاد سرمایه را راه انداختند و آن را علم روز اقتصاد معرفی کردند. مدیریت جهانی علم اقتصاد را معرفی کردند و آن را 50 سال به‌رخ ما می‌کشیدند؛ رئیس جمهور آمریکا اما رسماً کتاب علم آمریکا را زیر پایش گذاشت و گفت "جهانی‌سازی حرف مفت است و دنبال اقتصاد داخلی هستیم" و این بیانگر این است که به بن‌بست رسیده‌اند.

وی خاطرنشان کرد: اقتصاد آمریکا فروپاشیده و علیه ایدئولوژی و تفکر خودشان ایستاده‌اند و شکست خورده‌اند و اینها واقعیت است؛ تمام سران دنیا به رئیس جمهور آمریکا خندیدند و اگر امروز رهبران ایران در جمعی از رهبران دنیا حضور دارند همی‌ ‌ها که دشمن ما هستند به‌احترامشان قیام می‌کنند و اینها واقعیت است که آنها به فروپاشی نزدیک شده‌اند.

سردار نقدی ادامه داد: در این 40 سال از مواضع امام و رهبری عدول نکرده‌ایم و در مقابل توطئه‌های دشمن نیز پایان ندارد. انقلاب اسلامی برکاتی داشته که باید مورد بررسی قرار گیرد. یکی از کارهای انقلاب اسلامی این است که از چند هزار سال شاهنشاهی ملت ما را نجات داده است، شاهانی که یکی از دیگری فاسدتر و خبیث‌تر بودند و پول نفت را به حساب شخصی خود می‌ریختند و یا هر نسبت سوئی را به محمدرضا پهلوی بدهید وجود دارد و تمامی رذالت‌ها در وجود وی بوده است.

وی گفت: مدل حکومتی جمهوری اسلامی صرفاً در صدر اسلام وجود داشته و چنین عظمتی از مردم‌سالاری وجود نداشته و باید به 40سالگی انقلاب افتخار کنیم؛ انقلاب آمده تا اختیار را دست خود ما بدهد و بگوید شما صاحب کرامت و فکر هستید؛ تمام این نظام در اختیار مردم است. از ابتدای انقلاب، رهبری انقلاب همیشه عنوان کرده‌اند "به ساده‌زیستان رأی دهید". اختیار دست خود مردم است و کوچک‌ترین خدشه‌ای به انقلاب وارد نشده زیرا استقلال و آزادی و مردم‌سالاری ما تضمین شده است.

سردار نقدی عنوان کرد: تمامی اصول مدنظر امام تضمین شده است؛ شورای شهری را برای مثال انتخاب کردیم که شهردارش بعد از نماز صبح در یکی از مساجد شهر در میدان عمل حضور داشت اما انتخاب شورای جدید آیا بر گردن انقلاب است؟ انقلاب گفته ما این کار را بکنیم؟ لذا انقلاب باید در 40سالگی حضور داشته باشد و باید به عظمت آن افتخار کنیم. مشکل امروز ما ساده‌ترین مشکلی است که در انقلاب داشته‌ایم. برخی می‌گویند برای بهبود اقتصاد باید روابط خارجی ما خوب شود و تا زمانی که این گزاره را داشته باشیم دنبال یک رفاه کوتاه‌مدت هستیم و هیچ اقتصادی از این راه شکوفا نمی‌شود. چرا باید لوستر و مرغ از خارج وارد شود و چرا باید نفت بفروشیم و عطر وارد کنیم؟ مگر اینها را نمی‌شود در کشور تولید کرد؟ تولید ملی باید راه بیندازیم و تا زمانی که تصور این است که روابط با غرب وضعیت اقتصاد را بهبود می‌دهد هیچ اتفاقی رخ نمی‌دهد و باید این فکر را کنار بگذاریم.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.