نظرسنجی

آیا از میزان عملکرد سازمان بسیج اصناف کشور در سال 1396 راضی هستید؟
CAPTCHA عکس
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
بازدید رییس بسیج اصناف و عضو هیأت عالی نظارت از اولین نمایشگاه بین المللی گیاهان دارویی و طب سنتی؛

فروش خام گیاهان دارویی به خام فروشی کشور اضافه شد/ ما باید به اقتصاد منهای نفت دست یابیم

کشور ما به فروش مواد خام تبدیل شده مثل فروش نفت ، معادن ، سنگ های قیمتی و در سالها اخیر فروش خام گیاهان دارویی هم به آن اضافه شده است.

به گزارش بسیج اصناف بازاریان و تجار کشور، رئیس این سازمان و عضو هیات عالی نظارت از نمایشگاه بین اللملی گیاهان دارویی و طب سنتی بازدید کرد.

عضو هیئت عالی نظارت بر تشکل های صنفی در حاشیه این نمایشگاه با خبرگزاری های داخلی و بین اللملی گفت و گو کرد.

غلامرضا حسن پور در مصاحبه با شبکه پرس TV : فروش خام گیاهان دارویی به خام فروشی اضافه شد

کشور ما به فروش مواد خام تبدیل شده مثل فروش نفت ، معادن ، سنگ های قیمتی و در سالها اخیر فروش خام گیاهان دارویی هم به آن اضافه شده در حالی که گیاهان دارویی علاوه بر مصرف داخلی می تواند به عنوان محصول صادراتی برای کشور ارز آوری فراوان و باور نکردنی به همراه داشته باشد و این گونه نمایشگاه ها فرصت خوبی برای معرفی این محصولات به دنیا است.

 

‍ عضو هیأت عالی نظارت بر سازمان های صنفی در حاشیه اولین نمایشگاه بین المللی تخصصی طب سنتی و طب جایگزین و داروهای گیاهی در گفتگو با خبرگزاری صدا و سیما: ما باید به اقتصاد منهای نفت دست یابیم

برگزاری این نمایشگاه و موارد مشابه علاوه بر بشارت سلامتی برای مردم عزیز ایران میتواند در بحث اقتصاد مقاومتی جایگزین فروش نفت شود. ما باید به اقتصاد منهای نفت دست یابیم.

‍ غلامرضا حسن پور در مصاحبه با خبرگزاری بین المللی قدس تی وی: نمایشگاه ها طب سنتی و گیاهان دارویی کمک زیادی به ترویج طب سنتی واسلامی میکند

ما باید در مصرف خوراکی ها و نوشیدنی ها به سه نکته توجه کنیم؛ ازحلال بودن آن مطلع باشیم ،با آدابی که اسلام سفارش کرده بخوریم و بیاشامیم و از مضر نبودن آن مطمئن باشیم. طب اسلامی به هر سه مورد توجه نموده و روایات ما به مصرف گیاهان دارویی سفارش فراوان کرده و خیلی از درمان ها و پیشگیری ها از این طرق امکان پذیر خواهد بود. بایدطب جدید هم به کمک طب سنتی آمده و به جای مقابله با هم مفاهمه داشته باشند. نمایشگاه ها طب سنتی و گیاهان دارویی کمک زیادی به ترویج طب سنتی واسلامی میکند.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.