شناسه : 4920
امروز سه شنبه 1397/10/18 - 12:23
نویسنده : admin-asnaf

پیام تبریک رئیس اتاق اصناف ایران به رئیس سازمان بسیج اصناف کشور

مهندس سعید ممبینی با حضور در بسیج اصناف کشور، انتخاب این سازمان را به عنوان رتبه برتر در ستاد کل نیروهای مسلح به دکتر حسن پور رئیس سازمان تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی بسیج اصناف کشور؛ مهندس سعید ممبینی با حضور در بسیج اصناف کشور، انتخاب این سازمان را به عنوان رتبه برتر در ستاد کل نیروهای مسلح به دکتر حسن پور رئیس سازمان تبریک گفت.

متن لوح تقدیر به شرح ذیل است؛

بسمه تعالی

جناب آقای دکتر غلامرضا حسن پور اشکذری رئیس محترم سازمان بسیج اصناف، بازاریان و فعالان اقتصادی کشور

با صلوات بر محمد مصطفی(ص) و خاندان مطهرش و عرض احترام، افتخار داریم در این برهه حساس از تاریخ کشور، شاهد آن هستیم که سازمان بسیج اصناف، بازاریان و فعالان اقتصادی کشور رتبه برتر در سطح ستاد کل نیروهای مسلح را کسب کرده است.

بدون شک این انتخاب شایسته بیانگر اعتماد فرماندهی معظم کل قوا و مسئولان نظام مقدس جمهوری اسلامی و همچنین تعهد، تخصص، اخلاص و توانایی بالای مدیریتی حضرتعالی و تلاش بی وقفه همکاران عزیز شما در سازمان بسیج اصناف کشور است.

اینجانب به نمایندگی از جامعه اصناف کشور، به حضرتعالی صمیمانه تبریک و تهنیت گفته و از خداوند متعال بهروزی و توفیق روز افزونتان را در تحقق منویات رهبر معظم انقلاب و اقتصاد مقاومتی و خدمت‌رسانی به ملت شریف ایران در سایه توجهات حضرت ولی عصر(عج) مسالت دارم.

سعید ممبینی رئیس اتاق اصناف ایران  17 دی 1397

برچسب ها
دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید

About text formats
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید. CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.