نظرسنجی

آیا از میزان عملکرد سازمان بسیج اصناف کشور در سال 1396 راضی هستید؟
CAPTCHA عکس
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
سلسله مباحث بازار اسلامی در مسجد شیخ عبدالحسین؛

30 شرط امام زمان (عج) قبل از قیام

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی در مورد شروط امام زمان (عج) قبل از قیام با یاران خودعنوان کرد: شرط میکنند که هراموالی را به ناحق خورده حق ندارد ایشان را همراهی کند وباید تعهد کند...

به گزارش بسیج اصناف، بازاریان و تجار کشور؛ حسن رحیم پورازغدی عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی در سلسله مباحث بازاراسلامی در مسجد شیخ عبدالحسین (آذربایجانی‌ها) عنوان کرد: امام زمان(عج) برای یاران ویژه ی خود30 شرط را تعیین میکنند که مهمترین آن، پاک بودن کامل اموال آنهاست.

رحیم پور ادامه داد: درزمان حکومت جهانی حضرت مهدی(عج)همه ترازوهای اصلاح خواهد شد. یکی ازنتایج قیام حضرت، رفاه برای همه بشریت است و نبرد آخرالزمان برای نجات بشریت است.

وی افزود: در روایات آمده که امام زمان(عج) به مردم پولهای فراوانی را نشان میدهد و می فرماید: این آنچه بودکه بخاطرآن دروغ میگفتید، بخاطرآن کینه می دوختید،بخاطرآن خونریزی می کردیدواشکهاراجاری می نمودید،هرچه می خواهیدازآن بردارید.

30 شرط امام زمان (عج) قبل از قیام با یاران خود

حسن رحیم پور ازغدی عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی در مورد شروط امام زمان (عج) قبل از قیام با یاران خودعنوان کرد: شرط میکنند که هرکس اموالی را به ناحق خورده حق ندارد ایشان را همراهی کند وباید تعهد کند  که حتی ذره ای در اموال کسی تصرف ناحق نکند. کسی را به نا حق نزده باشد، روابط جنسی نامشروع نداشته باشد، گرایش به فحشا و فساد نداشته باشد، فعل حرام را آگاهانه و عمدی انجام ندهد، گرایش به سرمایه داری نداشته باشد، از اموال بیت المال بهره برداری شخصی نکند، غذا و تغذیه عمومی را حق ندارد احتکار کنید، نهاده دین و دینی را حق ندارید تضعیف کنید، حقوق مردم در دادگاهها نباید پایمال شود، علیه دیگران نباید حرفی زده شود(غیبت ممنوع)، هیچ نوع ربا با هیچ توجیهی نباید بخورید، نباید بترسید و بردباری در عمل داشته باشید، حق ندارید بگویید "ما نمی توانیم"، به خداپرست لعنت نفرستید، هیچ کس به دنبال مواد نیروزا نرود، لباس اشرافی حق ندارید بپوشید، هرکجا نیروی دشمن را دیدید که دارد عقب نشینی میکند حق نداریداورا بکشید، یک قطره خون ناحق نباید ریخته شود، با مسلمانی حق نیرنگ و دروغ ندارید، حتی به کفار و منافق ظلم نکنید، باید کارگزاران فقیرانه زندگی کنند(کل رهبران باید زندگی ساده داشته باشند)، گناهی را توجیه نکنید، امر به معروف در کل جهان را گسترش دهید، نهی از منکر رابه هر قیمتی انجام شود.

تعهدات امام زمان(عج) در قبال یارانش

حسن رحیم پور ازغدی عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی در مورد تعهدات امام زمان (عج) بعد از شروط با یاران خودعنوان کرد: شما از یاران نزدیک من خواهید بود، شما حلقه اول برادران من هستید،  درست مثل شما لباس می پوشم، همیشه و بیشتر اوقات گرسنه باشم، مرکبم همانی است که شما سوار می شوید، در همه حال در کنار شما هستم و شما را تنها نمی گذارم، در زندگی شخصی خودم به کمترین امکانات راضی هستم، متعهد می شوم که تمام حکومت های دنیا را سرنگون نمایم.

مشاهده تصاویر  در ادامه می باشد

 

 

انتهای پیام//

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.