نظرسنجی

چگونه اصناف می توانند به جهش تولید کمک کنند؟

حمایت اتاق اصناف تهران از سپاه پاسداران در برابر اقدام خصمانه آمریکا

اتاق اصناف تهران اعلام میدارد که ما خانواده بزرگ اصناف تهران سپاهی هستیم و با تبعیت از مقام عظمای ولایت امام خامنه‌ای (مدظله العالی) معتقدیم این اقدام آمریکا حاکی از زبونی و عجز آنان و نشان دهنده قدرت و صلابت انقلاب اسلامی است.

به گزارش بسیج اصناف کشور؛ اتاق اصناف تهران از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در برابر اقدام خصمانه آمریکا حمایت کرد. در متن این بیانیه آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

مقام معظم رهبری (مد ظله العالی): عنوان پاسدار، یادگار روز‌های افتخار برای همه دوران تاریخ ما در آینده و یادگار لحظه‌های حساس این انقلاب است. اگر سپاه نبود هیچ چیز نبود.

سپاه پاسدارن انقلاب اسلامی شجره طیبه‌ای است که با دستان مبارک بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی امام خمینی (ره) بنا نهاده شد و در کوران انقلاب و جنگ تحمیلی آبدیده گردید و اینک شمشیر ذوالفقاری است که همواره برگردن دشمنان عدالت فرود می‌آید.

اتاق اصناف تهران اعلام میدارد که ما خانواده بزرگ اصناف تهران سپاهی هستیم و با تبعیت از مقام عظمای ولایت امام خامنه‌ای (مدظله العالی) معتقدیم این اقدام آمریکا حاکی از زبونی و عجز آنان و نشان دهنده قدرت و صلابت انقلاب اسلامی است که با یاری خداوند تبدیل به فرصتی خواهد شد و همبستگی ملی را تقویت خواهد کرد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.