نظرسنجی

محتوای سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
رئیس سازمان بسیج اصناف، بازاریان و فعالان اقتصادی کشور عنوان کرد:

باید همه اقشار و فعالان اقتصادی در کنار هم جدی وارد عرصه اقتصاد شوند

رییس سازمان بسیج اصناف، بازاریان و فعالان اقتصادی کشور عنوان کرد: برای برون رفت از مشکلاتی که برای نظام ایجاد کرده اند باید همه اقشار و فعالان اقتصادی در کنار هم جدی وارد عرصه فعالیت شوند.

به گزارش بسیج اصناف کشور؛ غلامرضا حسن پور در جمع گروهی از اصناف و بازاریان یزد افزود: کسبه متدین و انقلابی در طول حیات انقلاب اسلامی همواره بر حسب ضرورت برای کشور و مردم خدمت کرده اند و در وضعیت کنونی که شاهد جنگ اقتصادی دشمنان علیه نظام هستیم با همدلی برای حل مسائل ماموریت های خطیر خود را در این حوزه مهم انجام می دهند.

وی ادامه داد: همکاری خوبی بین اصناف و بازاریان کشور در بحث اقتصادی برای برون رفت از مشکلات وجود دارد و در ادامه راه به خاطر توطئه های گسترده ای که دشمنان برای نظام ایجاد کرده اند باید همه اقشار و فعالان اقتصادی در کنار هم جدی وارد عرصه فعالیت شوند.

رییس سازمان بسیج اصناف کشور تصریح کرد: اصناف همانند گذشته دولت را در طرح های اقتصادی یاری می دهند ولی باید با برنامه محوری و عزم دینی و انقلابی به خصوص مدیریت جهادی برای تحقق توصیه های مقام معظم رهبری تلاس کرد.

حسن پور به بیانیه گان دوم انقلاب در ابعاد مختلف و به خصوص عرصه اقتصادی اشاره کرد و با بیان اینکه باید اصناف و مسئولان در کنار هم جدی برای اجرایی کردن زوایای این بیانیه که نقشه راه محسوب می شود بکوشند خاطر نشان کرد: توجه به جوانان، بهره گیری از ظرفیت های داخلی، اتکا به خود، بی توجهی به دشمنان و همچنین پیگیری توصیه های مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی محور قرار گیرد.

رئیس سازمان بسیج اصناف و بازاریان تاکید کرد: مردم نباید در مسائل اقتصادی و معیشتی دغدغه داشته باشند و قطعاً حل معضل موجود با همکاری و استفاده از همه ظرفیت های داخل کشور حل شدنی است.

حسن پور گفت: بسیج اصناف در کنار سایر مجموعه ها جدی برای تحقق توصیه های رهبری فرزانه انقلاب اسلامی در ابعاد مختلف به خصوص بیانیه گام دوم و اقتصاد مقاومتی به وظابف انقلابی و اسلامی خود عمل می کند. استان یزد ۵۰ هزار واحد صنفی دارد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.