شناسه : 5071
امروز دوشنبه 1398/06/04 - 14:22
نویسنده : admin-asnaf
اسد الله بادامچیان در مراسم گرامیداشت شهادت شهیدحاج مهدی عرا

آغاز گام دوم ثمره خون پاک شهیدان است/ تحقق بازار اسلامی هدف گام دوم انقلاب است

دبیر حزب موتلفه اسلامی بیان کرد: ثمرات گام دوم انقلاب برای افرادی است که به ارزشهای الهی و انسانی عشق ورزیدند و خودشان را فدا کردند همچون شهیدان حاج مهدی عراقی، شهید دستجردی، شهید لاجوردی ، شهید اندرزگو و...

به گزارش خبرنگار بسیج اصناف؛  مراسم گرامیداشت شهدای شهریور و 4 شهریور سالگرد شهادت شهیدحاج مهدی عراقی و روز بسیج اصناف در مسجد امام خمینی(ره) با  حضور رئیس بسیج اصناف، بازاریان و فعالان اقتصادی، نماینده وزیر در اتاق اصناف ایران و هیئت ریئسه اتاق اصناف و هیئت امنای بازار برگزار شد.

اسدالله بادامچیان دبیر حزب موتلفه اسلامی از یاران دیرین امام و رهبری در این مراسم درخصص  شهدای شهریور ماه عنوان کرد: شهریور یاد آور شهدایی بزرگی همچون شهید رجایی و شهید باهنر و شهید مهدی عراقی ها است، رئیس جمهور و نخست وزیری که با رای این ملت به مسئولیت رسیدند و نمونه یک دولت اسلامی تحت ولایت فقیه را ارئه کردند و به صورت یک اسوه در آمدند.

وی افزود: دولت کریمه ای که توانست دولت را به گونه ای اداره کند که محبوب مردم باشد و در آن شرایط سخت  رضای خدای تبارک و تعالی را بدست بیاورد  و به جایی برسد که خدا به او نعمت شهادت را هدیه دهد. و بشود دولت اسوه ای که در هفته های دولت بخواهیم عملکرد دولت ها را با آن بسنجیم و قیاس کنیم.

بادامچیان عنوان کرد: هر دولتی که در سرکار است حتما خدماتی را دارد . مهم ارزیابی تلاشی است که  برای مردم انجام میدهد. در انتخاب پیش رو برای مجلس بیشتر دقت شود. میخواهیم مجلس بازدهم چگونه مجلسی باشد؟ 

وی در خصوص ثمرات گام دوم انقلاب بیان کرد: اگر مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) گام دوم را ترسیم کردند و به ثمرات انقلاب اسلامی در این 40 ال پدید آمده اشاره کردند، برای کیست؟ برای افرادیست که ارتباط داشتند!، افرادی که اختلاس میکردند! لیبرال ها و افرادی که کیسه پر کن هستند! یا برای افرادی که از ارزشهای اسلامی فاصله دارند! این افتخارات برای افرادیست که جلوی استکبار جهانی ایستاده اند.

وی افزود: این  مدت تمام پیروزی هایی که به دست آمده است و ایران اسلامی به این اقتدار رسیده است برای افرادی است  که برای این ملت قهرمان ایستاده است، برای بسیجیانیست که رفتند در جبهه ها و جنگیدند و شهادت نسیبشان شد.  آن پیر مرد و پیر زن روستایی که همه با هم کار کردند تا استکبار جهانی را در این تهاجم وحشیانه در هم شکستند. برای افرادی که به ارزشهای الهی و انسانی عشق ورزیدند و خودشان را فدا کردند  همچون شهیدان حاج مهدی عراقی، شهید دستجردی، شهید لاجوردی ، شهید اندرزگو و...

بادامچیان در مورد تحقق بازار اسلامی بیان کرد: چگونه مجلسی باید باشد که به گام دوم برسد، گام اول به برکت استقامت این ملت، امام(ره)، مقام معظم رهبری(حفظ الله تعالی) و تمامی شهدا پیش رفت، بازاریانی که شاخ استکبار را شکستند، بازاریان که به گفته امام(ره) بازوان ستبر انقلاب هستند در این چهل سال تمامی توطئه ها ی منافقین ، استکبار، تحریم های اقتصادی، سیاست های غلط دولت هایی که نمیدانستند چگونه باید از اهداف اسلامی ما  استفاده کنند و به جای همراهی با بازار اسلامی به چپ گرایی و راست گرایی روی آوردند، خنثی کردند.

اسد الله بادامچیان افزود: در طول این چهل سال نقش بازار اسلامی ما چیست؟ بازار اسلامی ما تابع  ولایت است، اشتباه نکنند ملت بیدار است  و میفهمد که در طول این سالها چه رنج هایی کشیده است، به برکت اسلام و رهبری به جایی رسیدیم که کسی به ما دیکته نمیکند و همواره در حال پیشرفت هستیم.

 

 

برچسب ها
دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید

About text formats
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید. CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.