نظرسنجی

محتوای سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

انتخابات شورای عالی بسیج تجار و فعالان اقتصادی کشور برگزار شد

این نشست که با حضور اعضای و هیئت رئیسه اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران و محمد حیدری شلمانی جانشین سازمان بسیج اصناف،بازاریان و فعالان اقتصادی کشور برگزار شد.

به گزارش خبرنگار بسیج اصناف؛ انتخابات شورای عالی بسیج تجار و فعالان اقتصادی کشور دوشنبه 11 شهریور در ساختمان سازمان بسیج اصناف کشور برگزار شد.

در این انتخابات  دکتر یحیی آل اسحاق با 15 رای به عنوان رئیس ، دکتر مفتح با 14 رای نائب رئیس اول، دکتر اعظمی با 11 رای به عنوان نائب رئیس دوم، دکتر مقیمی با 12 رای به عنوان خزانه دار و فرهاد نیکزاد با 13 رای به عنوان عضو هیئت ریسه و دبیر شورا انتخاب شدند.

در این نشست که با حضور اعضای و هیئت رئیسه اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران و محمد حیدری شلمانی جانشین محترم سازمان بسیج اصناف، بازاریان و فعالان اقتصادی کشور برگزار شد، ایشان ضمن خیر مقدم به حاضرین در جلسه ابراز امید واری کرد، با گام نهادن در گام دوم بسیج اصناف برنامه های پیش روی این سازمان به سمت تخصصی کار کردن سوق پیدا کند.

همچنین در این نشست یحیی آل اسحاق به عنوان رئیس شورا افزود: با توجه به توانمندی موجود در بین فعالان اقتصادی میتوان قدم به سوی بهبود وضعیت معیشت ملت شریف برداشت.

 

 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.