نظرسنجی

چگونه اصناف می توانند به جهش تولید کمک کنند؟

بیانیه بسیج اصناف بوشهر به مناسبت 13 آبان ماه

استکبار جهانی و در راس آن دولت جنگ طلب آمریکا، شکل گیری حکومتی مردمی و دینی در ایران را آسیبی بزرگ به منافع و هیمنه خود ارزیابی می‌نمود؛ لذا از سال‌ها پیش از انقلاب اسلامی با حمایت از دولت جنایت کار پهلوی در مقابل خواست ملت ایران ایستادگی کرد.

به گزارش خبرنگار بسیج اصناف؛ بیانیه بسیج اصناف و اتاق اصناف بوشهر بمناسبت 13 آبان ماه منتشر شد.

بسم الله الرحمن الرحیم
استکبار جهانی و در راس آن دولت جنگ طلب آمریکا، شکل گیری حکومتی مردمی و دینی در ایران را آسیبی بزرگ به منافع و هیمنه خود ارزیابی می‌نمود؛ لذا از سال‌ها پیش از انقلاب اسلامی با حمایت از دولت جنایت کار پهلوی در مقابل خواست ملت ایران ایستادگی کرد.
پس از پیروزی انقلاب اسلامی نیز با فتنه انگیزی‌های قومی و نژادی در چهارگوشه کشور و تلاش برای برنامه ریزی کودتا علیه انقلاب اسلامی و نیز با پناه دادن به شاه قاتل نشان داد برخلاف شعار‌های عوام فریبانه خود هیچ ارزشی برای خواست ملت‌ها قائل نیست.
 البته دولت آمریکا در کمتر از دو قرن در سراسر جهان کارنامه‌ای کم نظیر از جنگ افروزی و جنایت علیه انسان‌ها دارد و از همین رو در جهان و خصوصا منطقه غرب آسیا مغضوب ملت هاست.
وقایع بزرگ تاریخی مانند، تبعید امام خمینی(ره) به ترکیه در سال 1343 در اعتراض به لایحه ی ننگین کاپیتولاسیون، کشتار وحشیانه و بی رحمانه ی دانش آموزان انقلابی به دست رژیم ظالم پهلوی در سال 1357، و تسخیر لانه ی جاسوسی آمریکا در 13 آبان 1358 که مرکز توطئه و تدوین نقشه های شوم و اتاق فکر استکبار برای ضربه زدن به نظام اسلامی بود توسط دانشجویان پیرو خط امام(ره) که امام خمینی آن حادثه ی عظیم را انقلاب دوم نامیدند. نشان دهنده اهمیت این روز بزرگ در تاریخ استکبار ستیزی ملت ایران است.
بدون شک ایمان، بصیرت، شور انقلابی و تشخیص صحیح و به موقع دانشجویان، نشأت گرفته از قیام کربلا و اندرزهای عاشورا بود که نقشه های شوم آمریکا برای اضمحلال، منزوی کردن و ضربه زدن به ایران اسلامی را در نطفه خفه ساخت. توطئه ها و جنایت های دولت آمریکا هرگز از حافظه ی تاریخی ملت ایران به محاق فراموشی سپرده نخواهد شد و شعار مرگ بر آمریکا با مشت های گره کرده و با صلابت تر از گذشته طنین انداز خواهد گشت.
در این بیانیه ضمن گرامیداشت  ۱۳ آبان ، روز ملی مبارزه با استکبار جهانی  از عموم  مردم به ویژه قشر اصناف و بازاریان استان بوشهر خواسته می شود  همچنان که در تمامی صحنه ها  انقلاب حضوری آگاهانه  داشتند نیز بار دیگر با حضور گسترده و فعال در راهپیمایی ۱۳  آبان ماه  فریاد آزادیخواهی خود را سر دهند و بار دیگر  با آرمانهای  شهدای گرانقدر و هشت سال دفاع مقدس  و امام شهدا(ره)  و مقام معظم رهبری ( مدظله العالی ) تجدید میثاق کنند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.